
A FÜGGŐSÉG NAPJA: JÓTÉKONYSÁGI ELŐADÁS AZ OLTALOM KARITATÍV EGYESÜLET JAVÁRA
2026-06-25HÁLÁSAN KÖSZÖNÖM A GRATULÁCIÓKAT!
Szeretném megköszönni mindenkinek azt a rengeteg gratulációt és kedves üzenetet, amit az Ebru Timtik-díj elnyerése kapcsán nekem küldtek, bár ez a díj nem pusztán nekem szól. Valamennyi korábbi és jelenlegi kollégánk munkáját, kitartását, áldozatvállalását ismerték el, hiszen nélkülük nem tudtam volna végigmenni ezen az úton, így a gratuláció őket is illeti.
Ugyanígy azokat is díjazták, akik támogatásukkal, adományaikkal életben tartották és tartják máig is az intézményeinket. Mindannyian hozzájárultak ahhoz, hogy a közösségünk ilyen megbecsülést ért el már nemzetközi szinten is. Így én is csak gratulálni tudok kollégáimnak és támogatóinknak!
Köszönettel:
Iványi Gábor
Fotó: Péter Zsolnai Photography




